Forum shoqeror


  Porta Eva [tv rip]

  Share
  avatar
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1573
  Join date : 17/08/2009
  Age : 48
  Location : Greqi

  Porta Eva [tv rip]

  Mesazh  web-shqip prej Fri Mar 26, 2010 10:11 am  Porta Eva është një film shqiptarë i prodhuar në Shqipëri në vitin 2000. Regjia: Albert Minga, Skenari: Vath Koreshi, Pavel Finn, Producent: RTVSH B@G Filmproduction Studio 12A , Muzika: Mark Minkov.
  Aktorët dhe rolet e tyre në këtë film janë:
  * Neritan Liçaj
  * Irina Nizina....Inxhi
  * Vangjel Toçe....Pirati
  * Magdalena Wójcik.....Lena
  * Ndriçim Xhepa......Davidi
  Përmbajtja
  Porta Eva ose tragjedia e trafikut të mishit të bardhë përmbledh në 88 minutat e filmit fatin e dy vajzave të reja Lindës dhe Inxhit të cilat të joshura nga ëndrra mashtruese për lumturinë përfundojnë në fund të detit.

  http://rapidshare.com/files/356962740/PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part01.rar
  http://rapidshare.com/files/356970936/PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part02.rar
  http://rapidshare.com/files/356975238/PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part03.rar
  http://rapidshare.com/files/356980068/PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part04.rar
  http://rapidshare.com/files/356984852/PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part05.rar
  http://rapidshare.com/files/356989852/PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part06.rar
  http://rapidshare.com/files/356994886/PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part07.rar
  http://rapidshare.com/files/356998775/PORTA_EVA__tv_rip__by_akrepi.part08.rar

   Ora është Sun Aug 20, 2017 9:20 am