Forum shoqeror


  Toke e ndezur

  Share
  avatar
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1580
  Join date : 17/08/2009
  Age : 49
  Location : Greqi

  Toke e ndezur

  Mesazh  web-shqip prej Tue Dec 01, 2009 9:06 am

  Toke e ndezur eshte lozur nga trupa e teatrit te Elbasanit "Skampa" ne rregjine e
  Tomor Shishmani dhe skenografine e Agim Zajmi.

  Ne rolet kryesore lozin

  Demir Hyskja ( Artist i Popullit )
  Kadri Roshi ( Artist i Popullit )
  Ermira Bahiti
  Pirro Kita
  Shpetim Shmili
  Astrit Cerma
  Eduard Cala
  Olimbi Bilali
  Ilir Borodani e.t.j

   Ora është Mon Jul 23, 2018 7:36 am