Forum shoqeror


  Dy krisma ne Paris

  Share

  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1525
  Join date : 17/08/2009
  Age : 47
  Location : Greqi

  Dy krisma ne Paris

  Mesazh  web-shqip prej Sun Nov 29, 2009 1:28 pm



  Pershkrimi i Teatrit:

  2 KRISMA NE PARIS

  Interpreton trupa e teatrit dramatik Fier

  Nje drame nga Sheri Mita me subjekt vrasjen e Esat Pashe Toptanit ne Paris si dhe gjyqin e bere ndaj Avni Rustemit. Interpretojne Fatos Sela, Vladimir Muzha, Andrea Pepi etj.










  SHIKIM TE KENDSHEM

   Ora është Sat May 28, 2016 7:53 pm