Forum shoqeror


  Gjaku i Arberit

  Share
  avatar
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1580
  Join date : 17/08/2009
  Age : 49
  Location : Greqi

  Gjaku i Arberit

  Mesazh  web-shqip prej Sun Nov 29, 2009 1:13 pm  Pershkrimi i Teatrit:
  GJAKU I ARBERIT
  Fadil Kraja

  Drame ne qender te se ciles eshte besa e shqiptarit dhe roli i saj.  Interpretojne ne rolet kryesore:

  Tinka Kurti (Artiste e Popullit)
  Paskualina Shllaku
  Lec Bushati (Artist i merituar)
  Bruno Shllaku.

  SHIKIM TE KENDSHEM

   Ora është Mon Jul 23, 2018 7:32 am