Forum shoqeror


  Kush eshte vrasesi ( 1989 )

  Share
  avatar
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1580
  Join date : 17/08/2009
  Age : 49
  Location : Greqi

  Kush eshte vrasesi ( 1989 )

  Mesazh  web-shqip prej Mon Oct 19, 2009 11:28 am
  Regjia: Mark Topallaj
  Skenari: M. Topallaj , Peci Dado
  Producent: Shqiperia e re
  Muzika: Maksim Shehu


  Pershkrimi i Filmit:

  Trajtohet puna e madhe e Gjergjit dhe shokeve te tij te sigurimit per te eleminuar nje grup te rrezikshem sabotues te udhehequr nga Thimi Dino i cili zbulohet nga bashkepunimi me njerezit e zakonshem.
  SHIKIM TE KENDSHEM


  Edituar për herë të fundit nga web-shqip në Sun Mar 28, 2010 1:52 pm, edituar 1 herë gjithsej

  mhasanki

  Numri i postimeve : 3
  Join date : 23/03/2010

  Re: Kush eshte vrasesi ( 1989 )

  Mesazh  mhasanki prej Sun Mar 28, 2010 2:18 pm

  thanks
  avatar
  prifti

  Numri i postimeve : 21
  Join date : 31/10/2009

  Re: Kush eshte vrasesi ( 1989 )

  Mesazh  prifti prej Sun Mar 28, 2010 2:19 pm

  faleminderit

  Sponsored content

  Re: Kush eshte vrasesi ( 1989 )

  Mesazh  Sponsored content


   Ora është Mon Jul 23, 2018 7:40 am