Forum shoqeror


  Odiseja e tifozave (1972)

  Share
  avatar
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1575
  Join date : 17/08/2009
  Age : 49
  Location : Greqi

  Odiseja e tifozave (1972)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Jul 15, 2013 1:25 pm  Regjia: Xhezair Dafa
  Skenari: Skënder Plasari,
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Aleksandër Lalo  Permbajtja:

  Filmi eshte nje komedi, ne te cilen nje grup tifozash te semure shkaktojne shume probleme dhe mosmarreveshje midis tyre dhe qytetit.

   Ora është Thu Dec 14, 2017 3:55 pm