Forum shoqeror


  Gjurme ne Kaltersi ( 1981 )

  Share
  avatar
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1574
  Join date : 17/08/2009
  Age : 48
  Location : Greqi

  Gjurme ne Kaltersi ( 1981 )

  Mesazh  web-shqip prej Sun Jul 14, 2013 12:02 pm


  Rregjizor Saimir Kumbaro (1981)
  Shkruar nga Llazar Culi

  Lozin Aktoret
  Reshat Arbana ... Komandant Markoja
  Xhevdet Ferri ... Astriti
  Fitim Makashi ... Musai

  Pershkrimi
  Astriti, nje pilot i ri, sapo ka dale nga bangat e shkolles se aviacionit, arrin disa rezulate, por emocionohet gjate stervitjes. Me ndihmen e komandant Markos dhe te shokeve si edhe me vullnet te forte ai arrin suksesin.

   Ora është Fri Oct 20, 2017 5:18 pm