Forum shoqeror


  Gersheti i Luftrave (1978)

  Share
  avatar
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1580
  Join date : 17/08/2009
  Age : 49
  Location : Greqi

  Gersheti i Luftrave (1978)

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jul 03, 2013 12:16 pm  Regjisor: Kadri Pirro
  Drame me teme nga perpjekjet dhe luftrat herike dhe te pareshtura te shqiptareve ne Kosove te udhehequr nga Azem dhe Shote Galica.  Lozin Aktoret:
  Liri Lushi; Vangjel Heba; Spiro Urumi; Lutfi Hoxha; Teodor Rupi; Vera Urumi; Mirush Kabashi; Ali Bega etj   Ora është Mon Jul 23, 2018 7:36 am