Forum shoqeror


  Kush e solli Doruntinen

  Share
  avatar
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1576
  Join date : 17/08/2009
  Age : 49
  Location : Greqi

  Kush e solli Doruntinen

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jul 03, 2013 10:55 am  Shkruar nga: Pirro Mani dhe Edmond Budina
  Bazuar nga novela me te njejtin titull te Ismail Kadarese.
  Regjizor: Fatos Haxhiraj
  Skenografija: Agim Zajmi

  Interpretojne Aktoret e Tetarit Kombetar:
  Artan Imami,Elvira Diamanti,Margarita Xhepa,Pandi Siku,Shkelqim Basha,Zef Bushati etj.
   Ora është Tue Feb 20, 2018 4:16 am