Forum shoqeror


  Arturo Ui (1971)

  Share

  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1573
  Join date : 17/08/2009
  Age : 48
  Location : Greqi

  Arturo Ui (1971)

  Mesazh  web-shqip prej Fri Jun 21, 2013 3:44 am  Dramë e shkruar nga Bertold Breht dhe e vënë në skenë nga trupa e teatrit popullor shqiptar sot teatri kombetar,me regji te Pirro Mani ne vitin 1971   Ora është Thu Feb 23, 2017 11:37 am