Forum shoqeror


  Shoket ( 1982 )

  Share
  avatar
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1580
  Join date : 17/08/2009
  Age : 49
  Location : Greqi

  Shoket ( 1982 )

  Mesazh  web-shqip prej Thu Jun 13, 2013 5:45 am

  Rregjizor:
  Kujtim Çashku

  Skenarist:
  Fahri Balliu, Shpetim Karaj


  Lozin Aktoret:
  Reshat Arbana , Sotiraq Bratko , Elvira Diamanti , Vangjush Furxhi , Demir Hyskja , Elez Kadrija
  Tonin Ujka, Margarita Xhepa , Ndriçim Xhepa , Astrit Çerma.

  Permbajtja:
  Ngjarjet zhvillohen ne nje projekt te madh industrial. Gjate provave per venien ne shfrytezim te nje linje te re ne furrnalta, ndodh nje shperthim me pasoja te konsiderueshme dhe eksperimenti nderpritet. Ing. Genci eshte pergjegjes per kete por ne fund ai zbulon se shkaku i shperthimit nuk ishte defekt i projektit por nje sabotim i qellimshem.

   Ora është Sun Jul 15, 2018 3:05 pm